راهنمای سفارش ترجمه متن

در سایت Trans4u.ir ، جمعی از مترجمین متخصص و دارای تحصیلات آکادمیک در رشته مترجمی زبان برای ارائه خدمات مطلوب فعالیت می کنند. شما با صرف کمترین زمان ، میتوانید فایل مورد نیاز برای ترجمه را برای ما ارسال کنید. مترجمین ما با بررسی فایل شما ، براساس متن ، نوع محتوا ، مدت زمان تحویل فایل و دیگر پارامترها ، هزینه پیشنهادی خود را برایتان ارسال می کنند. در پایان انتخاب مترجم با شماست.

بررسی فایل ها توسط مترجمان رایگان است.
ترجمه فایل ها، تایپ شده تحویل داده می شود.

 

ابتدا:

اگر در سایت عضو نیستید، ثبت نام کرده و با حساب کاربری تان وارد سایت شوید.

 

چگونه سفارش ترجمه بدهیم؟

به قسمت سفارش ترجمه بروید و فرم مربوطه را با دقت کامل کنید. پس از ارسال سفارش، کافیست منتظر پیشنهاد مترجمان باشید. هر مترجم پس از بررسی فایل، براساس توضیحات شما (زمان تحویل، نوع متن و …) قیمتی پیشنهاد می دهد. در پایان از بین پیشنهادات ثبت شده، مترجم مورد نظرتان را انتخاب کرده و منتظر اطلاع رسانی تحویل ترجمه از طریق SMS باشید.

 

چگونه سفارش خود را پیگیری کنیم؟

به ترجمه های من بروید. در این صفحه، لیست تمام سفارش های شما وجود دارد. روی سفارش مورد نظر کلیک کنید. در صفحه باز شده اطلاعات سفارش شما و لیست پیشنهادات مترجمان سایت قابل مشاهده می باشد.

 

چگونه یک مترجم را برای ترجمه انتخاب کنیم؟

در قسمت «مشاهده و بررسی» سفارش تان، در صورتی که مترجمی پیشنهاد ترجمه ثبت کرده باشد، می توانید از بین پیشنهاد قیمت ها، یکی را انتخاب کنید. برای این منظور، مانند تصویر زیر، لازم است روی کلیک کنید. در مرحله بعد لازم است %۲۰ مبلغ، قبل از انجام ترجمه پرداخت شود. این مبلغ در اختیار مترجم قرار نمی گیرد و فقط به منظور ودیعه می باشد. واریز پیش پرداخت برای حصول اطمینان از تصمیم شما جهت انجام ترجمه می باشد.

help

پس از واریز پیش پرداخت ، پیامکی برایتان ارسال خواهد شد. همچنین فایل شما به همراه اطلاعات سفارش، به مترجم مورد نظر ارسال خواهد شد. پس از پایان ترجمه، شما از طریق پیامک و ایمیل ، از آماده بودن فایل ترجمه مطلع خواهید شد.
برای دانلود فایل، لازم است باقی مانده هزینه ترجمه را پرداخت و سپس فایل را دانلود نمایید.

help

 

چگونه می توانیم با trans4u در ارتباط باشیم؟

شماره تماس پشتیبانی: 
آدرس ایمیل: 
فرم ارتباط با ما